خبرها و گزارش ها

تا ۳۰ آبان ادامه دارد؛ ثبت‌نام بیست و پنجمین دوره ازدواج دانشجویی آغاز شد

ثبت‌نام بیست و پنجمین دوره ازدواج دانشجویی در قالب طرح ملی همسفر تا بهشت (سفر به مشهد مقدس) آغاز شد، زوجین دانشجو تا ۳۰ آبان ۱۴۰۱ برای ثبت نام فرصت دارند.

به گزارش نهادایران، دانشگاه معارف اسلامی اعلام کرد: ثبت‌نام بیست و پنجمین دوره ازدواج دانشجویی در قالب طرح ملی همسفر تا بهشت (سفر به مشهد مقدس) آغاز شد.

زوجینی که حداقل یک نفر از آنها دانشجو بوده و تاریخ رسمی عقد آنان در فاصله زمانی ۱ فروردین ۱۴۰۰ الی ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ باشد، مجوز ثبت‌نام خواهند داشت.
ملاک شرکت در طرح ملی «همسفر تا بهشت» دانشجو بودن حداقل یکی از زوجین در تاریخ رسمی عقداست. (نه دانشجو بودن در زمان ثبت‌نام) لازم به ذکر است آخرین مهلت ثبت‌نام ۳۰ آبان‌ماه ۱۴۰۱ می‌باشد.

در مواردی که هر دو نفر زوجین، دانشجو باشند، لازم است فقط یک از آنها به عنوان داوطلب اصلی در سامانه ثبت‌نام نماید. به منظور قطعی‌شدن ثبت‌نام، زوجین دانشجو می‌بایست بلافاصله بعد از ثبت‌نام مشخصات خود را شامل (نام خانوادگی، نام و شماره دانشجویی را در پیام رسان ایتا با نشان ازدواج دانشجویی به شماره تلفن: ۰۹۹۰۲۳۵۱۵۸۸ (صرفاً پیام در ایتا) ارسال کنند و حداکثر تا دو هفته پس از ثبت‌نام اولیه در سامانه، گام‌های بعدی تا نهایی‌شدن ثبت‌نام و انتخاب کاروان را طی نموده و تأیید نهایی را از سامانه اخذ کنند.

تذکرات لازم
در صورت عدم تأیید اولیه ثبت‌نام تا حداکثر سه روز کاری بعد از ثبت‌نام و ارسال مشخصات در پیام رسان ایتا، با شماره تلفن ۰۲۵۳۲۱۰۳۱۴۲ (ستاد ازدواج دانشجویی استان قم) تماس حاصل کنید.

کلیه هزینه‌های اسکان، پذیرایی و برنامه‌های فرهنگی آموزشی در مشهد مقدس به عهده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها خواهد بود و از طرف دانشگاه نیز کمک هزینه سفر اهدا خواهد شد.
متأسفانه امکان شرکت جاماندگان دوره‌های گذشته به‌هیچ‌عنوان میسر نیست. بر این اساس از تماس غیرضروری با ستاد ازدواج دانشجویی پرهیز فرمائید.

امکان ثبت‌نام دانشجویانی که ازدواج مجدد کرده‌اند وجود ندارد؛ در صورتی‌که هر دو نفر زوجین در سال‌های پیشین به جشن ازدواج دانشجویی اعزام نشده باشند؛ در این صورت ستادهای استانی پس از تأیید این مورد، نسبت به نامه‌نگاری با ستاد مرکزی ازدواج دانشجویی (مفاد) اقدام نموده تا در صورت صلاحدید، اعزام این زوج و امکان ثبت‌نام آنان به صورت دستی میسر شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا