وضعیت بازار سرمایه

وضعیت بازار سرمایه 77 مشاهده

آخرین تحولات مربوط به بازار سرمایه در جلسه ستاد اقتصادی دولت مورد بررسی قرار گرفت و تصمیماتی در راستای ثبات‌بخشی و بهبود روند این بازار اتخاذ شد.
کلوخ انداز را پاداش سنگ است

کلوخ انداز را پاداش سنگ است 1111 مشاهده

سیاست نظامی اسرائیل برای بازدارندگی علیه گروه های فلسطینی کارساز نبوده و دستیابی اسرائیلی ها به قطع ارتباط کرانه باختری با نوار غزه جاه طلبانه و بسیار دشوار است.
شیعیان اروپا در روز عاشورای حسینی عزاداری کردند

شیعیان اروپا در روز عاشورای حسینی عزاداری کردند 1313 مشاهده

مراسم عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و اصحاب با وفای ایشان، در روز عاشورای حسینی، با حضور گسترده شیعیان و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت(ع) درمساجد،حسینیه ها و تکایای شهرهای مختلف اروپا برگزار شد.
قرار گرفتن دین در برابر دنیا طلبان در قیام امام حسین (ع)

قرار گرفتن دین در برابر دنیا طلبان در قیام امام حسین (ع) 2929 مشاهده

به قیام امام حسین (ع) به وسعت ۱۴۰۰ سال می‌توان نگاه کرد و برای هر نگاه هزارها تعبیر و تفسیر نوشت. این قیامِ بابرکت، ۱۶۱ روزه بااثر صدها ساله و به تعبیری بی‌نهایت، هزاران رمز و راز دارد که اگر به هریک از آن پرداخته شود، نکته‌های فراوانی در آن قابل مشاهده است.
دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور امروز منتشر می‌شود

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور امروز منتشر می‌شود 3232 مشاهده

با انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱، داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته‌ شده‌اند از دوشنبه هفدهم مرداد می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.
خانواده شهدا، سبک زندگی اسلامی را سرلوحه قرار دادند

خانواده شهدا، سبک زندگی اسلامی را سرلوحه قرار دادند 1K1K مشاهده

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم، به مناسبت روز خانواده در مراسم تجلیل از خانواده های کارکنان بنیاد گفت: شهدا در دامان پاک خانواده‌هایی پرورش یافتند که سبک زندگی اسلامی را سرلوحه خود قرار دادند.
رایانه کوانتومی جدید با قابلیت افزوده ابداع شد

رایانه کوانتومی جدید با قابلیت افزوده ابداع شد 1K1K مشاهده

محققان یک رایانه کوانتومی ابداع کرده اند که عملکرد آن فراتر از اطلاعات دو دویی است و می تواند منابع رایانشی مضاعفی را فراهم کند که تاکنون در دستگاه های کوانتومی فعلی پنهان بوده است.
قابل توجه اونایی که سر کلاس میگفتن کوووو تا آخر ترم : الان رسیدیم به همون “کوووو” ، پیاده بشید و از مناظر لدت ببرید !

قابل توجه اونایی که سر کلاس میگفتن کوووو تا آخر ترم : الان رسیدیم به همون “کوووو” ، پیاده بشید و از مناظر لدت ببرید ! 252252 مشاهده

سوال امتحان سوالاتی هستش که اگه بخونی از اون توی امتحان نمیاد و قسمت هایي از کتاب توی امتحان میاد که تو وقت نکردی بخونی.