بین المللخبرها و گزارش ها

با اعلام مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت: تمدید مهلت اخذ مدرک زبان کشور محل تحصیل جهت دانشجویان ایرانی

مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت اعلام کرد: مهلت اخذ مدرک تسلط به زبان کشور محل تحصیل جهت داوطلبان تحصیل با هزینه شخصی ورودی سال ۲۰۲۲-۲۰۲۱ به بعد در دانشگاه های مورد تایید، تمدید شد.

به گزارش نهادایران، دانشجویان ورودی سال ۲۰۲۲-۲۰۲۱ به بعد در دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت می توانند از مهلت تمدید شده اخذ مدرک تسلط به زبان کشور محل تحصیل جهت داوطلبان تحصیل با هزینه شخصی استفاده کنند.

در اطلاعیه مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت آمده است: «با توجه به مصوبه مورخ ۲۰ دی ماه ۱۳۹۹ شورایعالی ارزشیابی مدارک تحصیلی خارج از کشور مبنی بر لزوم ارائه مدرک تسلط به زبان کشور محل تحصیل جهت داوطلبان تحصیل با هزینه شخصی از سال تحصیلی ۲۰۲۲-۲۰۲۱ و نظر به محدودیت ظرفیت مراکز اعلامی جهت اخذ مدرک زبان در داخل کشور و درخواست‌های متعدد متقاضیان مبنی بر تمدید مهلت اخذ مدرک زبان، موضوع در جلسه شورایعالی ارزشیابی مورخ ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ مطرح و فرصت ارائه نمره زبان تا پایان سال اول تمدید شد.

ضمناً با عنایت به شرایط ایجاد شده به دلیل پاندمی کرونا و محدودیت تردد مرزی جهت دانشجویان شاغل به تحصیل فعلی (ورودی ۲۰۲۲-۲۰۲۱) جهت اخذ این مدرک حتی در کشور محل تحصیل، این مهلت به میزان ۲ ترم برای این گروه تمدید شد.»

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا