بین الملل

با حکم وزیر علوم؛ رایزن علمی ایران درکشورهای آسیای شرقی،استرالیا و نیوزلند منصوب شد

وزیر علوم با صدور حکمی رایزن علمی و سرپرست دانشجویان ایرانی در کشورهای آسیای شرقی، استرالیا و نیوزلند (مستقر در مالزی) را منصوب کرد.

به گزارش نهادایران به نقل از وزارت علوم، محمد علی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، محسن صراف عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان را به عنوان رایزن علمی و سرپرست دانشجویان ایرانی در کشورهای آسیای شرقی، استرالیا و نیوزلند(مستقر در مالزی) منصوب کرد.

در این حکم خطاب به دکتر محسن صراف آمده است: «انتظار می‌رود علاوه برانجام وظایف مصرح در قانون اعزام مصوب ۱۳۶۴ مجلس شورای اسلامی و رعایت کامل آیین نامه شرح وظایف رایزنان علمی مصوب ۲۰/۲/۱۳۸۸دو وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، امور مربوط به ارتباطات علمی و فناوری کشورهای محل ماموریت را به عنوان رایزن علمی در آن کشورها اجرا کنید.

همچنین بر شناسایی دقیق استعدادها و امکانات علمی موجود در آن کشورها، ایجاد زمینه بهره‌برداری از آن ها و برقراری ارتباطات و همکاری‌های علمی با دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی میهن اسلامی و به ویژه جذب دانشجویان و فناوران با هماهنگی سازمان امور دانشجویان، مرکز همکاری‌های علمی و بین‌المللی وزارت و نمایندگی‌های جمهوری اسلامی در آن کشورها در چهارچوب سیاست‌های دولت تاکید می‌کنم.

تندرستی و توفیق روز افزون شما را در اجرای ماموریت‌های محوله از خداوند متعال خواهانم»

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا