دانشگاه

در نشست با مسئولان دانشگاه مطرح شد؛ قول مساعد شهردار تهران برای حل مشکلات عمرانی دانشگاه شریف

شهردار تهران با حضور در دانشگاه صنعتی شریف در نشستی با مسئولین این دانشگاه به بررسی مشکلات موجود در پروژه‌های عمرانی دانشگاه پرداخت و در زمینه مرتفع کردن آن قول مساعد داد.

به گزارش نهادایران به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، همزمان با روز دانشجو، دانشگاه صنعتی شریف میزبان دکتر علیرضا زاکانی شهردار تهران بود. پس از ویژه برنامه “گرامیداشت روز دانشجو”، جلسه‌ای با حضور دکتر زاکانی شهردار تهران، دکتر جلیلی رئیس دانشگاه و برخی از مسئولین این دو نهاد در محل اتاق شورای دفتر ریاست برگزار شد.

در ابتدای جلسه گزارشی از لزوم الحاق خیابان شهید قاسمی در ضلع شمالی دانشگاه و مشکلات عبور و مرور دانشجویان، استادان و کارکنان ارائه شد.

مشکلات دانشجویان خوابگاه طرشت ۳ و درخواست واگذاری تعمیرگاه شرکت واحد در غرب خوابگاه از دیگر موضوعاتی بود که در جلسه مطرح شد و دکتر زاکانی در خصوص رسیدگی و حل این مسائل قول مساعد داد.

سپس دکتر سید محمد اعتمادی از روسای پیشین دانشگاه با طرح مشکلات شرکت تعاونی مسکن دانشگاه و نیاز کارکنان دانشگاه به تأمین مسکن، گزارش مبسوطی در این خصوص ارائه داد و با تاکید بر لزوم همکاری شهرداری منطقه ۲۲، در خصوص صدور جواز ساخت واحدهای جدید و حل معضل پایان کار ساختمان‌های موجود نکات مهمی را مطرح کرد. و در جلسه مقرر شد شهردار تهران ضمن رسیدگی به موضوع با تعیین نماینده، مشکلات مطروحه را مرتفع سازد.

در ادامه جلسه گزارشی از زمین پردیس پژوهش و فناوری دانشگاه در سیاهدشتک، احداث شهرک فناوری اطلاعات توسط شرکت شهرک‌های صنعتی تهران و همچنین انتقال بخشی از فعالیت‌های دانشگاه به پردیس ارائه شد و درخواست شد شهرداری منطقه ۲۲ در این خصوص با دانشگاه همکاری کند و از مطالبه قدرالسهم شهرداری خودداری شود، که شهردار تهران ضمن تایید قول کمک و همکاری داد.

گفتنی است طرح موضوع احداث بلوک چهارم خوابگاه متأهلین، مقاوم‌سازی بلوک اوّل و اجرای تفاهم نامه امضاء شده برای تأمین مسکن نخبگان در شهرک دانشگاه از دیگر نکات مهم و قابل توجه این جلسه بود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا