دانشگاه

رئیس دانشگاه خبر داد؛ توسعه مراکز بین الملل و جذب دانشجوی خارجی در اولویت‌ پیام نور

رئیس دانشگاه پیام نور توسعه مراکز بین الملل و جذب دانشجوی خارجی را از اولویت‌های دانشگاه پیام نور عنوان کرد.

به گزارش نهادایران به نقل از دانشگاه پیام نور، ابراهیم تقی زاده در پیامی تأیید حکم ریاست، ۵ رئیس استان دانشگاه پیام نور، توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی را تبریک گفت.

در پیام رئیس دانشگاه پیام نور آمده است: تأیید حکم ریاست ۵ رئیس دانشگاه پیام نور در استان‌های سمنان، اصفهان، هرمزگان، لرستان و ایلام در شورای عالی انقلاب فرهنگی را تبریک عرض نموده و برای شما آرزوی سلامتی، بهروزی، پیروزی، توفیق و درخشش در عرصه حکمرانی علمی و حکمرانی علم را دارم.

تقی زاده در این پیام مرجعیت و دیپلماسی علمی، آموزش و پژوهش هدفمند، تربیت و پرورش صحیح جوانان، نوآوری در عرصه علم و فرهنگ را مهم‌ترین محورهای مورد توجه وزارت علوم دانست و بر لزوم حرکت در مسیری مناسب برای دستیابی به این اهداف تاکید کرد.

وی در این پیام همچنین آورده است: دانشگاه پیام نور تاکنون توانسته به درستی عدالت آموزشی را در سراسر کشور برقرار سازد و تلاش برای توسعه این عدالت آموزشی، ایجاد خانه‌های خلاق و نوآور، راه اندازی مراکز رشد و شرکت‌های دانش بنیان باید سرلوحه فعالیت‌های این دانشگاه برای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین اعتلای ایران در عرصه‌های علمی قرار گیرد.

وی توسعه مراکز بین الملل و جذب دانشجوی خارجی را ازدیگر اولویت‌های دانشگاه پیام نور عنوان کرده و آورده است: دیپلماسی علمی نقش مؤثری در انتقال دانش و فرهنگ میهن اسلامیمان در عرصه بین الملل داشته و دانشگاه پیام نور به دلیل دارا بودن ظرفیت‌های لازم به ویژه زیرساخت‌های الکترونیکی غنی می‌تواند در این زمینه پیشگام باشد.

رئیس دانشگاه پیام نور بار دیگر ضمن تبریک تأیید حکم ریاست ۵ رئیس استان این دانشگاه؛ گام نهادن در راستای اهداف دانشگاه و نظام مقدس جمهوری اسلامی را از آنها خواستار شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا