خبرها و گزارش ها

همزمان با هفته وحدت؛ کتاب «فتوای تاریخی رهبر معظم انقلاب» در پاکستان منتشر شد

کتاب«فتوای تاریخی مقام معظم رهبری»(مدظله‌العالی) درباره «حرمت اهانت به مقدسات اهل سنت» به همت رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاکستان به زبان اردو چاپ و منتشر شد.

به گزارش نهادایران، کتاب «فتوای تاریخی مقام معظم رهبری» (مدظله‌العالی) درباره «حرمت اهانت به مقدسات اهل سنت» به همت رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاکستان به زبان اردو چاپ و منتشر شد.

این کتاب شامل فتوای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در خصوص «حرمت اهانت به مقدسات اهل سنت» و نظرات علمای جهان اسلام درباره فتوای تاریخی معظم له است.

«احسان خزاعی» رایزن فرهنگی ایران در اسلام آباد در خصوص انتشار این کتاب گفت: مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای (دامت برکاته) در مناسبت‌های مختلف به روشنفکری در مورد اقدامات دشمن برای تفرقه میان امت اسلامی پرداخته و مسلمانان را نسبت به پیامدهای وخیم تفرقه آگاه ساخته و همواره هشدار داده‌اند.

رایزنی فرهنگی کشورمان افزود: اکنون نیز رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) تمام تلاش و همّ و غمشان تقریب مذاهب اسلامی بوده و هست و این امر در مواضع ایشان به خوبی نمایان است.

وی گفت: قطعاً انتشار این کتاب که به مناسبت هفته وحدت انجام شده است در پیشبرد تقریب مذاهب اسلامی مؤثر می‌باشد و زمینه وحدت هر چه بیشتر مسلمانان را فراهم می‌نماید.

کتاب فتوای تاریخی رهبر معظم انقلاب به صورت الکترونیکی نیز منتشر شده و در اختیار علاقه مندان اردو زبان قرار گرفت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا