هفدهمین همایش سالانه اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور برگزار شد. خلاصه خبر

به نقل از نهادایران، هفدهمین همایش سالانه اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور با شعار «ایران؛ ایرانیان خارج از کشور؛ دستاوردها و فرصت‌ها» در مشهد مقدس برگزار شد. این همایش که با همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور به مدت 3 روز و با حضور اساتید و دانشجویانی از بیش از 20 کشور مختلف برگزار شد،
برای شرکت کنندگان، این فرصت را به وجود آورد که ضمن آشنایی با نمایندگان ولی فقیه در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور، به بیان مسایل و مشکلات خود بپردازند و خواسته‌های خود را به مسئولین مربوطه انتقال دهند.
این همایش در پنج قسمت جداگانه در قالب سخنرانی و میزگرد بصورت حضوری و بر خط برگزار شد.
در ابتدای این همایش، حجت‌الاسلام و المسلمین واعظی، نماینده مقام معظم رهبری در امور دانشجویان اروپا عنوان داشت که این همایش می‌تواند پایلوت و راهنمای ارتباط با ایرانیان خارج از کشور قرار گیرد.
همچنین در این همایش، یک پنل صنفی با حضور نمایندگان وزارت علوم، وزارت بهداشت و وزارت امور خارجه بصورت تخصصی به مشکلات دانشجویان خارج از کشور رسیدگی کرد و پاسخگوی درخواست‌های آنان بود.
لازم به ذکر است که مشروح کامل همایش در قالب نشریه به چاپ خواهد رسید و همچنین کتاب الکترونیکی همایش و همچنین عکس ها و فیلم های مراسم، در سایت نهادایران منتشر بارگزاری خواهد شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا