دسته‌بندی نشده

برای امنیت ملت

 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: « [این شهدا] حافظ امنیّتند. دشمن میخواهد امنیّت را از بین ببرد؛ میخواهد همین نقطه‌ی قوّت واضح را از جمهوری اسلامی بگیرد؛ لذا با اینها خیلی دشمنند.» ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
رسانه KHAMENEI.IR در نماهنگ «برای امنیت ملت» تذکرات رهبر انقلاب برای قدرشناسی از حافظان امنیت را برای نخستین‌بار منتشر می‌کند.

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/home/rect-1-n.gif بیانات رهبر انقلاب که برای نخستین‌بار در این فیلم مشاهده میکنید:
«البتّه ما همیشه دشمنانى داشته‌ایم. اصلاً مگر میشود بدون دشمن راه‌هاى بزرگ و پُرافتخار را پیمود؟ اینکه اصلاً امکان ندارد؛ معلوم است. اگر وقتى باشد که ما دشمن نداشته باشیم، معارض نداشته باشیم، مراکز سیاسى و امنیّتى دنیا این همه علیه ما توطئه نکنند، باید شک کنیم در اینکه مشغول حرکت هستیم یا نه.»
بیانات در دیدار خانواده‌ی شهید یوسف‌رضا ابوالفتحی فرمانده اسبق نیروی انتظامی تهران بزرگ، ۱۳۷۸/۱۲/۱۶

«در واقع نیروی انتظامی عامل بسیار مهمّی است برای حفظ امنیّت کشور؛ چه در داخل شهرها، چه در جادّه‌های بین شهری و چه در مرزها؛ و این شهدای عزیز امروز که شما خانواده‌هایشان هستید، غالباً شهدای درگیری با اشرار و عناصر ضدّامنیّتیِ و مزدوران دشمنان بین‌المللی ما هستند. جایگاه این شهدا خیلی بالا است، خیلی والا است.»
بیانات در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدای مرزبانی و مبارزه با اشرار نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، ۱۳۹۶/۱۱/۲۵

«اینها حافظ امنیّتند. ما همه، همه‌ی کشور ــ از مسئولین و مردم و همه ــ افتخار میکنیم به امنیّت. دشمن میخواهد امنیّت را از بین ببرد؛ میخواهد همین نقطه‌ی قوّت واضح را از جمهوری اسلامی بگیرد؛ لذا با اینها خیلی دشمنند.»
بیانات در منزل شهید بایرامی از شهدای مبارزه با اغتشاشات، ۱۳۹۶/۱۲/۱۶

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا